Profile Photo

Ömer Hekim

Seni hiç unutmayacağız...
Sen yaşı küçük ama gönlü ve aklı çok büyük bir çocuktun, yaptığın yardım ve bağışlarla evsizlere ev, aşsızlara ise aş oldun. Hüzünlü gözlerden süzülen yaşları sıcacık yüreğinle kuruttun Ömer'cik, seni hiç unutmayacağız.

Yere göğe sığmayan sevgimiz ile özlem ve saygıyla anıyoruz...
Sosyal Ağlar

Ziyaretçi Defteri

ziyaretci-defteri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

152 gönderi “Ziyaretçi Defteri

 • Özge

  Ömeri’m aklımdan çıkmazsın,
  Sensiz yapayalnız olduğumu iyi bilirsin,
  Hiçbir zaman hatıramdan çıkmazsın,
  Ben senin yokluğunda ölürüm,
  Sözlerim her zaman senin hatıranla yaşayacaktır. Hatıralarım kalsın sende,
  Seni Allah’a ısmarlıyorum.

 • Atilla Tonar

  Gelirsin aklıma ara sıra. O kalın “şu çılgın türkler” kitabını okuyup içindekileri aktardığın o hikayeler geliyor aklıma.

  Umarım bulunduğun yerde huzur dolu ve dilediğin herşeyi tadabildiğin bir yerdesin.

  Seni unutmayanlar

 • Özge

  Ah neyleyim şu gönlüme
  Hasret kaldım sevdiğime
  Ben feleğe neylemişim aman
  Beni her bahar ağlatır…

 • kemal şahin

  Bu sabah şantiye de fiber cement cephe kaplaması ile ilgili daha önce Samsun İlkadım Belediye Binası inşaatında malzemelerini kullandığım için Hekim Board ürünlerini gözden geçirirken Seni Tanıdım Ömerciğim… Tanıdığım için de emin ol sevinç(!) göz yaşlarımı tutamadım… Özel insanları tanımaktan mutlu olunmaz mı? Uzun gibi görünen geçirdikleri ömürden arkalarında toz zerresi kadar anı bırakamayanlara inat kısa zannedilen ömründe ne çok anı ve güzellik bırakmışsın… Onlar çoktan yok olup gitmişler…. Sen yaşıyorsun Ömerciğim ve Ben tanıştığıma gerçekten çok mutlu oldum… Allah amel defteri kıyamete kadar açık olanlardan olmayı Bizlere de nasip eylesin…. Mekanın Cennet olsun…

 • Ahmet ARAS

  İnşaat Mühendisiyim hekim holding ait bir malzemeyi araştırıyordum.Tabiki bu araştırmamda firmanın profilini araştırdım buradan firma sahibi DR. Öner HEKİM sayfasına incelerken ;Çoçuğu ile ilgili hak teala tarafından emaneti teslim ettiğini öğrendim sayfadan videoları izledim çok duygulandım hayatta 2 kısım insanlara çok zaafım var.Biri çoçuklar biride yaşlılarımız bu abimizde en zor imtihanı yaşamış Allah ona sabırlar versin ;Peygamber efendimizde küçük yaşta çoçuklarınıda toprağa vermiştir. Çok büyük imtihan ve sabr getirir.İnşaAllah bu sabr anne ,baba ve evlatları Cennette bir araya getirir.

  Ömer HEKİM için FATİHA Okudum ALLAH kabul eylesin

 • Atilla Tonar

  15 yıl oldu. Yaş 27 olacaktı. Ahlak ve görüşlerin değişmemiş ise evlenme arefesinde olurdun. 1,85m boylarında hem basketbol oynayan hem pilot olarak geçimini sağlayan birey olurdun herhalde. Türkiye’nin bu halini görüpte sessizce hayırlara koşanlardan olurdun. Ya SAT komandosu yada bordo bereli olurdun. Hiç biri değilse bile deli dolu olmandan ötürü doğuya yollarlardı askere.

  Keşkelerle yazıyorum…
  Bu belki ziyaretçi defterine son yazım. Umarım ahiret yurdunda sevenler tekrar bi araya gelip hasret giderir.

  Seni seven Atilla Tonar

  Bir çok kez rüyama girdin… bir kaç senedir gelmez oldun…

  Hekim ailesine selam olsun

 • Mehmet Tonar

  Ve bir sene daha geçti aramızda olsaydın 27 yaşında vizyon sahibi bir Lider olarak belkide şirketlerin başında olacaktın.
  Bacanak Forever….

 • Mehmet Tonar

  Seni hatırlamanın ne güzel olduğunu hatırladım
  …… seni unutan seni tanımamış zaten…..

 • Hüseyin

  Tolga Çandar’dan “Deniz Üstü Köpürür” türküsünü açıp da her dinlediğimde, aklıma sen gelirsin Sevgili Ömer… 08 Nisan 2008 de aramızdan ayrıldın, lakin sen seni sevenlerin kalbinde hep yaşıyorsun ve yaşayacaksın. Mekanın cennet olsun…

 • Mehmet Tonar

  Ve bir yıl daha geçti …. Seni unutan seni tanımamıştır….
  Saygılarla
  Mehmet Tonar

 • Ablan Özge

  Ömer’im ,
  Cennet kokulum, kardeşlerin en merhametlisi, en yüreklisi, en adaletlisi, seni anlatmaya ne bu satırlar , ne bu kelimeler yeter.
  Seni tanıyan herkese , hatta tanımayana ama yaptıklarını başkalarından dinleyerek , hayat dolu bakışlarla bakan o fotoğraflarını görerek binlerce güzel anılar bıraktın. Ötesi yaşama sevinci , umudu bir an olsun kaybetmemen gerektiğini , mücadeleyi , sevginin neleri yapabileceğini ve aslında herşeyin sevgi ile yapılabileceğini.
  Ne mutlu bütün bunların kıymetini bilene.
  Ne mutlu ki 12 yıl boyunca Allah bize bir melekle yaşamamızı nasip etti, ve o melek nefes aldığımız sürece her günümüzde , her anımızda bizimle…Seni çok seviyorum.

 • Mehmet Tonar

  Tekrar 1 sene gecti kim bilir bu Dünya sensiz nelerden mahrum kaldi…
  Bacanak Forever….

 • Erdogan

  Seni tanımadım ama yorumları okudum ve tanımış gibi oldum allah seni peygamber efendimize komşu olmayı nasip etsin hekim ailesine başı sağolsun demek de bi şey gelmiyor

 • Atilla Tonar

  Koca 12 yıl. Şuan yaşasaydın büyük bi ihtimal hayrına millete maskeyle kolonya dağıtırdın. Hatta biraz daha arttırmak gerekirse, bu dünyaya musibet olan hastalığa çare bulmak için şuan laboratuvar kurdurup çalışmalar başlatırdın o kafayla. Allah ailene sabır versin. Seni özleyip unutmayanlar.

 • Mehmet Tonar

  Bugün aramızdan ayrılalı tam 12 sene oldu ve aramızda olsaydın her şey daha farklı olacaktı
  Huzurlar içinde ol inşallah “Bacanak forever.”

 • Mehmet Tonar

  Aramızdan ayrılalı 10 sene 8 ay 20 gün oldu.
  Tam anlamı ile kayıbım ne kadar tarif edemiyorum
  Yaşamış olsaydın şu an senin etkin ne olurdu asla tahmin bile edemiyorum.
  Kalbim ve Aklım İnsanlığın ve Toplumun çok büyük kayıbı olduğunu söylüyor.
  Bugün Cansu Deren’in oynadığı bir Dizi izledim ve ağladım çünkü seni kızdırmıştım ..özledim Ömerim

 • Esra Akcan GÜNDAĞ

  Sevgili Ömer,
  Maalesef seni tanıma fırsatım olmadı, Bu gün değerli ailenden ve sevdiklerinden ayrılışının 11. yılı
  Bir anne olarak , annenin ve ailenin duyduğu acıyı anlayabiliyorum.
  Allah’ım kimseyi evladından ayırmasın, dualarımdasın.

 • özge

  11 sene oldu. Cennet bahçelerindesin. Gül kokulu Ömer’im.
  Sonsuz sevgi ve özlemlerimizdesin.
  Ablan

 • Kutay Dündar

  Sevgili Ömer,

  23. Doğum Günün Kutlu Olsun. Ne yazık ki seninle tanışma fırsatım olamadı. Adını taşıyan güzel eserlerle ve seni sevenlerin kalplerinde yaşıyorsun. Sürekli bizimlesin. Dualarımız seninle. Allah mekanını cennet eylesin. Ruhun Şad olsun.

 • yeşim gören yığcı

  ah güzel ömer. kadermi beni buluşturdu bu sabah seninle bilemedim. Çamlıcada oturuyorum pendikde çalışıyorum aile hekimliğimi ömer hekim aile sağlığı merkezine aldırdım. . 14/03/2019 yani bugun gittim baban senin adına harika bir yer yaptırmış.belkide senin aklında olan bir projeydi bilmiyorum ama amacına ulaştığı kesin bugun seni tanıdım orda.. allah razı olsun. içeri girdim karşımda resmin tarihlerde sonsuzluk işareti.. öyle dokunduki fotoğrafın içime. sayfana girdim. ve şuan yazıyorum… nasip öyle bbir şeyki ordan çıktığımda hiç tanımadığım adını bile duymadığım sana dua ederken buldum kendimi ..kader insanları bir şekilde karşılaştırıyor bazen yüz yüze bazen bir duada birleştiriyor… mekanının cennet bahçesi olsun küçük adam… annene babana ailene sabır diliyorum.

 • Ali

  Biraz önce vasiyetin üzerine yaptirılan Ömer Hekim Camiinde yatsi namazini ifa ettim. Yüce Rabbim hayrını kabul etsin, daim etsin. Bundan 4 ay önce biricik oğlum Ömer Naci’m ( 4 yaşinda ) tıp dilinde Etilmalonikasit ensefalopati denilen caresiz bir hastalıktan ebedi aleme irtihal etti. Yaşadıklarini okuyunca oğlum aklıma geldi. Allahım şefaatinize nail eylesin bizleri…

 • Atilla Tonar

  selam ömer,
  yarın aramızdan gideli 10 sene olacak. Seni geçen hafta annen ve ablan ile birlikte rüyamda gördüm. ne anlama geldiğini bilmiyorum. Belki onların seni nekadar özlediğini açıklıyordur. Veya senin dünyevi işlerde onlardan beklentin olduğunu. Bilemicem. Yaşasaydın 22 olacaktı yaşın. Bir ihtimal üniversitede pilot olmayı planlıyordun. Her hafta Beşiktaşın Basketbol maçlarına gidip kurtlarını döküp hayattan zevk alıyordun. Yaradan mağdem seni bu fani dünya’da barındırmak istememiş. Amenna. Cennet bahçelerinde sonsuz bir sefa sür delikanlı kardeşim. Allah rahmet eylesin.

 • Abdullah ÇALIŞKAN

  Cennetin suyu ruhuna işlesin, toprağı bol ruhu huzurlu olsun inşallah.

 • ŞENER ÖZEL

  Her daim gurur duyduğum GİRESUN’umun güzide insanı Öner HEKİM’in bu dünyada yaşam süresini tamamlayıp ebedi aleme göç eden, hakkında yazılanlardan anladığım kadarıyla kocaman bir yüreğe sahip olan, Gülyüzlü açık alınlı sevgili Ömer HEKİM, mekanın peygamber efendimizin dizlerinin dibi olsun. Ruhun Şad mekanın cennet olsun. Senin yalan olan dünya yaşamında yaptıkların sonrakilere örnek olsun. Allaha emanetsin.

  BU DÜNYADA ÖMER HEKİM YAŞADI…

 • Dr Hülya KALAYCIOĞLU

  Güzel çocuk,
  Yollarımız, ne yazık ki sen bu dünyadan göçtükten sonra kesişti..
  Rabbim seni yanına almasaydı; bugün senin de aile hekimin olacaktım. Büyümeni mutlulukla izleyecektim. Belki askerlik muayenesi.. Belki ehliyet raporu.. Belki okul kaydı için sağlık raporu..
  Bunu yaşayamayacağımız için çok üzgünüm. Seni yeni tanımaya çalıştım. Kısacık yaşamına öyle çok şey sığdırmışsın ki. Sanki dünyaya geliş sebebin bunlarmış gibi, kendin için değil; hayır için yaşamışsın.
  Öyle çok sevilmişsin ki.. Ailen seni az önce yanlarındaymışsın gibi anlatıyor. Adının hayır dualarıyla tekrar tekrar anılması için tüm imkanlarını seferber ediyorlar.
  Adın evinin tam karşısındaki Aile Sağlığı Merkezinde yaşayacak.. Küçük bebekler aşı olacak, muayene olacak. Yaşlı amcalar, teyzeler, çocuklar geldiğinde seni soracaklar; dilimiz döndüğünce anlatacağız. Senin için dua edecekler Ömerciğim..
  Seni kaybetmenin acısını ömrü boyunca taşıyıp anılarınla yadeden sevenlerin arasına, bu merkezde çalışan doktor ve hemşireler olarak katılmanın onuruyla.. Adını en iyi şekilde yaşatacağımızdan emin ol.
  Rahat uyu güzel çocuk..
  Allah razı olsun

 • Umut tuncer

  Senin aramızdan ayrılış haberini ilk olarak 5 yıl önce hekim ailesine katıldığımda duymuş ve gozyaslarima hakim olmamıştim kardesim gibi hissettmistim seni. Yıllar gecse de bir o kadar buyuyor sana sevgimiz. Demek ki sen sürekli yanımızda kalbimizdesin. Mekanin Cennet bunu biliyorum nurlar içinde uyu delikanlım …..
  Umut

 • Ayvaz R. SALİM

  Allah ailesine ve yakınlarına sabır versin.Tesadüfen sosyal medya da gördüm ve çok duygulandım ,ailesini oğullarını bu kadar sevdikleri için kutluyorum ve tebrik ediyorum.Unutmayın bir gün bizde gideceiğimiz yer orası ve Ömer dedesinin yanında ,yalnız değil.

 • Y. Arslan

  Ailenin ACISINI en içten paylaşıyorum… Cennetin bütün güzellikleri O’ nun ruhuna işlesin, İNŞAALLAH !..

 • Abdullah ANDIÇ

  Hekim Robotun ilk kullanıcısı
  Profilleri ben toplayacağım,
  Bana yapay zekayı ve kuantumu anlat
  Diyen yaşı küçük aklı büyük adam,
  Bizi izlediğini biliyorum,
  Hep bizimle kal
  Doğum günün kutlu olsun.

 • Göksal uzun

  Rabim mekcennet eylesin kabirleri nur efendimize komuşu eylesin
  Uzunlargemimakina insaat san tic ve tic ltd
  Göksal uzun

 • HANDAN HEKİM SEÇKİN

  Ömer ‘cim,
  Gidişinin üzerinden 8 sene geçti ama sen her an bizimlesin ve biz yaşadıkça da bizimle olacaksın. Seni anmadığımız gün geçmiyor. Artık gittiğin yerde de tek değilsin Metin abin seninle. Belki de size 2 sene yeter diye düşünüp onu da yanına aldın.
  Son 1 aydır o da senden bahsediyordu , Ömer olsa Ferrari , Bugatti ‘ ye bineriz diyordu. Hiç şüphem yok buna. Mekanınız cennet olsun. Allah gani gani rahmet eylesin. Zamanı gelince bizleri de yanınıza alın. Sizi hem de çok özlediM.

 • ERKAN SARIKAYA

  Sevgili merhum kardeşim Ömer bu dünya hayatında seninle tanışamadık fakat seninde nasıl bir insan ve kişilik olacağın damarlarında akan kandan bellidir ailenden birinin bana en zor anımda benim için çok büyük bir iyiliği oldu ondan Allah razı olsun sevgili kardeşim bu dünya hayatı bazen bazı şeylere izin vermez seni ufacık yaşta mevlam çok sevmişki yanına almış günahsız bir melek olarak bazı kötü dünya musibetlerini sana göstermemiş onun taktirinden sual olunmaz kardeşim kücücük yaşta geride bıraktığın ailenin sürekli aklındasın bir kanatları kırık buna inan eksikliğin onlarda büyük.

  Görmeyi denedim
  Gönül gözüyle
  Yaşamadım bilmiyordum
  Aşkmış hazine
  Sorun etmedim
  Bakınca maziye
  Bir baktım bin ders aldım
  Kısmetmiş bugüne

  Oysa sana ne kadar ihtiyacım varmış
  Yüzüme konan gülücükler uçup gitmiyor
  Yanında zaman ne kadar da kısaymış
  Yoksun ya günler geçip gitmiyo BANA HER ŞEY SENİ HATIRLATIYOR !

 • Ahmet AKTEPE

  O günahsız çocuga ALLAH rahmet etsin. Ailesine sabır versin. Hayatın en acı imtihanıdır. Lakin bu dünya hayatı bir imtihan yeridir. Bakara 155: “Ve sizi mutlaka korku ve açlıktan ve mal, can ve ürün eksikliğinden imtihan ederiz. Ve sabredenlere müjdele.” İyi bilelim ki, bu dünya peşinden koşanların hepsini eskitmiş, yıpratmış ve yok etmiştir. Ahiret hayatının tarlası olan bu fani dünyada, Allah’ın razı olduğu kullar olarak yaşayıp, Ahirette sevdiklerimize kavuşmayı Rabbimiz nasip eylesin.

 • DURSUN AKDEMİR

  Sevgili Ömer,senin adını taşıyan okula müdür olarak atandım.İlk günümde senin resmini gördüm. Genc yaşta aramızdan ayrılışına bir açıklama getiremedim, kader deyip yaradanın seni ne kadar çok sevdiğini düşündüm. Bizlerde o güzel adını taşıyan okulun yönetcisi olarak öğrencilerimizle birlikte seni ziyaret edeceğiz.Mekanın CENNET olsun.

 • Elif Erben

  Bütün hekim ailesinin başı sağ olsun.Ömerciğim canım benim senindd mekanın cennet olsn seni çok seviyoruz..

 • Ablaların

  KARDEŞTİN..CANDIN…6 sene önce göçüp gittin bu dünyadan..geride bıraktığın anılar,acılar,hayat dolu günler..HAYAT DOLU Bİ BAKIŞ… Bu dünyada çok acılar çektin bize hiç belli etmeden, çünkü çok güçlüydün ve her şeye rağmen güçlü kalabilmeyi sen bize öğrettin..aslında senden öğrendiğimiz o kadar çok şey var ki.. Senin bi melek olup,cennet bahçelerinde olduğunu bilerek, BİZİM KARDEŞİMİZ OLMAN GURURUYLA tutunuyoruz hayata.. Mekanın cennet,ruhun şad olsun güzel kardeşim..Allah’ım senin yanına gelmeyi bizlere nasip etsin..Seni çoooook seviyoruz..

 • Özge Kılıçoğlu

  hayat zamanda iz bırakmaz bir boşluğa düşersin bir boşluktan birikip yeniden sıçramak için elde var hüzün Bir çocuk var binlercesinden. Hala genç, hala yaşamla. Hiç bir şey yok olmaz insan inanmadıkça.

 • Mine DEMİRSARAN

  Hayat bir çiçek gibi açıp sonra solarken zaman su gibi akıp gidiyor ve o acılı gün geldiğinde üzüntüler hakim geliyor…Bu acılı gününüzde acınızı paylaşıyor sevgili Ömer’ e Allah’ tan rahmet kederli ailesine sabırlar diliyorum….

 • Buse

  Ömercim cennetin suyu ruhuna işlesin toprağın bol ruhun huzurlu olsun… biliyorum ki huzur dolusun…

 • Ersin ŞEN

  Sevgili Ömer kardeşimizin Mekanı Cennet Olsun, Sevenlerine Sabır Olsun, Başımız Sağolsun…

 • Özge HEKİM

  Tarih 08.04.08.. Günlerden salı.. Bugün tam 3 yıl oldu.. Kocaman 3 yıl..Dün gibi.. Ve sen hala yoksun.. Ve ben hala senin bir gün gelip şu kapıdan içeri girip boynuma atlıcağın günün hayaliyle yaşıyorum.. Her geçen gün acım hafifliyor gibi görünse de aslında her gün katlanarak içime akıtıyorum gözyaşlarımı.. Dinmeyen bi sancı var kalbimde.. Her geçen gün artan.. Sensizlik çok zormuş ömerim.. Eminim sen şimdi en güzel, en huzurlu, en mutlu yerdesin.. En azından bunu düşünerek kendimi avutuyorum.. Ve bir gün seninle burda yaşayamadıklarımızı ahirette yaşayacağımızı düşünerek o günü sabırsızlıkla bekliyorum.. Her geçen gün sana biraz daha yaklaşmanın mutluluğu var içimde Ömer’ im.. Allah’ ım seni korusun.. nurlar içinde yat melek yüzlüm benim…

 • Serpil Ağaç Dur

  Sevgili Ömer seni 98-99 yıllarında özge yapıda çalıştığım dönemlerden hatırlıyorum. Sarı saçlarınla çok tatlı ve sevimli bir çocuktun. Allah’ tan rahmet, sevgili patronlarım Öner bey’ e, Ünal bey’ e ve ailelerine sabırlar diliyorum.

 • Ceyda BOZCA

  Canım Ömer’ im
  Seni anmadığım bir tek günüm geçmiyor.Mekanın Cennet olsun bitanem…

 • Birgül ÇERİ

  Ömer’ cim seni hiç tanımıyordum şimdi gördüm resimlerini çok üzüldüm benimde 4 çocuğum var Allah annene babana uzun ömür ler versın sabır versin mekanın cennet olsun…

 • MUSTAFA

  tüm karadenizililer olarak ömer hekimin vefaat etmesine çok üzüldük ALLAH RAHMET eylesin ailesine baş salığı dilekleirmle ÇOKÇETİN ailesi

 • sebahattin ateş

  SEVGİLİ ÖMERCİK SANA ALLAHTAN RAHMET DİLİYORUM SAYIN ÖNER BEYE BAŞINIZ SAĞOLSUN DİLEKLERİMLE ALLAHA EMANET OLUNUZ

 • Ceyda BOZCA

  Omerim;seni cok ozledim.Bana yazdigin dua masamda.Seni hergun hasretle aniyorum. Dualarim seninle…

 • Mehmet Sezgin

  Sevgili Ömerciğin Allah mekanını cennet eylesin.Öner Beye de sabırlar diliyorum.Ne kadar acı cektiğini hissedebiliyorum.Acını yüreğimde hissedeiyorum

 • Mehmet Tonar

  Seninle cok az zaman gecirmisim gec anladim … iki yil gecti aradan Bacanak sen yoksun …gec anladim ….

 • Ortak

  geldim huzuruna senin,
  iste saginda EBU BEKRIN,
  eridi bitti ÖMERIN,
  yollarinda GÜLAHMEDIM.

 • seray

  2004 yılında almanya tedavıye gıttıgın bütün dualarım sizinleydii suan int bir rastlantı sonucu gördüm başınız sagollsun.

 • Bayram YILMAZ

  Sevgili Ömer; siteyi yeni gördüm. Seni Giresun’da televizyonda görmüştüm en son. O nazik bedeininin toprakla buluştuğu hüzünlü günde de Piraziz’deydim. Hatıran hala canlı ve sıcak. Videodan çok etkilendim. Babana, annene, karedeşlerine ve sevenlerine sabırlar diliyorum. Halen gülümseyen ruhuna ahiret huzuru ve mutluluğu diliyorum.

  Bayram YILMAZ
  Konyaaltı Kaymakamı
  (Bulancak eski Kaymakamı)

 • tuncay uzun

  seninle kısada olsa bir dostluğumuz oldu…bu zaman içersinde senin nekadar farklı olduğunu bilen insanlardan biriyim..senin yaptıkların ve geride bıraktıkların ebedi unutulmaz..o sevdiğin türküyü ben herzaman okuyorum..herzamanda okuyacağım.. seni seven ve özleyen abin tuncay..

 • arif kavacık

  ömer e ALLAH dan rahmet ailesine sabır diliyorum.geride kalan ailesine uzun ömür saglık ve mutluluk versin.

 • Çağlar Erakal

  Mayıs 2009 , Ömer`i kaybetmemizin üzerinden bir yılı aşkın zaman geçti. Çok heyecanlı hareketli bir çocuktu. En güzel çağında hakkın rahmetine kavuştu, mekanı cennettir. Tüm Hekim Ailesinin acısını paylaşıyor , Ömer`i anıyoruz.

 • Asiye BACACI

  Canım ömerciğim sen içimizde yaşayan nur cennetlerin çiçeğisin sen gittin gideli kara duman üstümüzden kalkmadı meğer gönlümüz aydılatan senin ışık saçan gözlerimiş dünya seninle aydılanırmış sen etrafına mutluluk saçan ağlayanları güldüren madurlara yardım eden hastalara şifa dağıtan kimsesizlere sahip çıkan küçük yüreğinle bütün dünyanın derdine çare olmaya çalışan kendi küçük yüreği büyük olan cennet çiçeği seni kaybettik inan bu yavrum seni bizler çok seviyoruz. Ailem ve ben annene babana ve bütün ailene baş sağlığı diliyoruz tüm dünyanın başı saolsun. YERİN MEKANIN CENNET OLSUN. CANIM ÖMERİM

 • Berrin Aydın

  Ömerciğim;
  Senin içimdeki yerini nasıl anlatsam bilemiyorum.Ama sen bunu biliyordun.Bana rüyamda dedin ki ağlama abla ben burda çok mutluyum .Sana söz verdim ağlamamaya seni hep gülen yüzlerle hatırlamaya bu satırları yazarken bu son ağlayışım seni hiçbir zaman unutmayacağım kalbimin derinliklerinde her zaman yaşayacaksın .Mekanın cennet olsun

 • Ali KAPLAN

  Sevgili Ömer seni sadece resimlerinden tanıyorum.Ve Bir gün duyduğum bir haberle yıkıldım.Netice itibarıyla daha hayatın baharındaydın.Bu acıyı iyi biliyorum Ömer genç ölümler yıkar insanları.Tıpkı 2003 yılında 17 yaşında hayada veda eden yeğenim gibi.Ama şu Var veren de ALLAH alanda ALLAH takdiri ilahi.Bu gün iyene haberini okudum hemen siteye attım.ALLAH yardımlarını kabul etsin biliyoruz ve inanıyoruz mekanın cennet ama cennetin en üst makamı olsun mekanın Cenabı ALLAH senin ismin gibi bizlerin isimlerinide nasip eylesin camilere hayır yerlerine
  SEVGİLİ KARDEŞİM MEKANIN CENNET OLSUN ALLAH ANANA BABANA VE TÜM AKRABALARINA TEKRAR SABIR VERSİN

 • Gülhan HEKİM

  Ömercik siteni gördüm,çok duygulandım ve geçmişin gözümün önünden bir bir geçti … Canım sen ne kadar cesur bir çokcuktun.Seni çok özledim.Umarım gittiğin yerde seninle karşılaşırım.Görüşmek üzere …

 • Erol Hekim (amcan)

  AMCASINDAN ÖMERÇEĞİNE MEKTUP….

  Sana hitap etmek icin hiç bir kelime bulamıyorum.
  Yalnız tek bir şeyi biliyorum ki Allahım ve Peygamber efendeminiz şahit edeceğini emin olabilirsin SENİ COOOOK AMA COOOOK ÖZLEDİM !!!
  Seni iki tane evladımla aynı sevgiyle SEVIYORUM
  Canım yeğenim biliyorum ki sen orda coook rahatsın. Seninle gecirdiğim kısada olsa coook güzel günlerimiz oldu.Keşke o günler olmasaydı da sen hep sağlıklı olarak bu dünyada kalsaydın . Ama seninle yarım kalan arkadaşlığmızı öbür terafta sonsuza dek devam edecek ve sana cook ama cook güzel seni cook mutlu edecek seni coook güldürecek fıkralar ve anılar biriktiriyorum .Şuan daki bütü yazdıklarım sen yanımda olmuş gibi söylüyorum.Gecen sene Ziyaretine gelemedim bana sakın darılma inşallah bu sene yanında olacam bolca Muhabbet edecez.. Toprağın bol mekanın Cennet peygamber efendemizin (s.a.v) komşuzu ol. Seni ömrünün sonuna kadar hiç bir zaman unutmayacak AMCAN erol. :)))))))))

 • özlem

  Seni tanımayı çok isterdim sevgili Ömer.
  Yaşına rağmen ardında bıraktıkların öylesine çok ve dolu dolu ki… Gönüllere taht kurmuş sihrinle büyülemişsin sanki herkesi.
  Ne mutlu sana ki sevgili Ömer, ailen ve dostların her zaman ve her yerde seninle birlikteler.
  Mekanın cennet olsun…

 • Yüksel Güçlü

  Ömerim koçum seni unutmadık unutmayacağız seni seviyoruz. toprağın bol olsun. Seni cok özledim.
  seni seven ve daima sevecek olan abin yüksel…

 • Mehmet Tonar

  Bacanak aramizden ayrilali neredeyse 1 yil oldu…
  Senin yokluguna ve Hayatin devam ettigini anlamadik daha henüz.
  Bu sene senin Kabrine Dua etmeye gelemiyecegim beni affet..isterdim basinda olayim biraz sohbet edelim ama üzgünüm islerimizi yola koyamadik…Seninle paylasa bildigim her anim icin Allahima sükrediyorum !!!!
  Forever Bacanak ……

 • Yeşim

  Bu acıyı çok değerli büyüğüm Sn.Öner Hekim’i rüyamda görmem vesilesiyle bir yakınlarına sıhhatlerini sormam neticesinde henüz öğrendim. Duygularımı tarif etmem imkansız. Ciğerim yandı. Benimde 2 evladım var.
  Çok değerli büyüğüm Sn.Öner HEKİM’e ve çok kıymetli eşleri Perihan hn.’ın acısını yürekten paylaşıyor, başsağlığı diliyorum. Rabbim pırlanta misali kızlarınıza uzun sağlıklı ömürler nasip etsin.
  Sevgili Ömer henüz 1,5 yaşlarında bana büyük patronum olarak tanıştırılmıştı.Gülen gözleri,büyümüş de küçülmüş tavırları hala gözlerimde…
  Büyük Patronum; Mekanın Cennet olsun. Allah gani gani rahmet eylesin.

 • Mehmet Tonar

  Tedavi esnasinda Yasadigin o acilari seninle paylasamadim bacanak.
  Ama gülümsedegin anlari doyasiya seninle yasadim.
  Ömrümü sana vermek ister ve senin Insanliga neler verebilecegini senin oldugun yerden izlemek isterdim.
  Benim icin cok büyük bir kayipsin bacanak.
  Seninle yasadigim anilari tekrar tekrar gözyaslari icinde hatirlayip mateme dost oldum.
  bacanak forever …… Mehmet Tonar

 • Atilla Tonar

  seni unutmicam ömer…
  simarik oldugun kadarda iyi biriydin…
  cok yürekliydin yasinda göre…
  yasasaydin senle cok sey yapardim…
  allah biliyo ya seni hepimiz sevdik…
  acik sözlülügün herkeze aci gelsede en dogrusunu yaptin…
  sen iki yüzlü degildin…
  allah mekanini cennet etsin…

  almanyadan selamlar
  atilla tonar

 • Günaydin Turan

  ÖNER Hekim oglu ÖMER HEKIM ÖLDÜ DIYORLAR DOGRU.BENCEDE ÖLMEDI.Hasta idim adini tasiyan saglik ocaginin kapisindan içeri girince omuzundaki ceketi ile kendini görünce agladim.muayene siram gelmis çagirmislar duyamamisim.Biraz sonra gittigimde hocam seni çagiriyorlar dediler.içeri girdim,amca dedi birisi.gözümden iki damla daha aki verdi burusmus yüzüme asagi.Doktor amca sen aagliyorsunya derdin ne dedi.bana amca deme doktorum,hocam de dedim.Ocaginizin duvarinda ÖMER HEKIM e rastladimda görünce agladim.benim torunum du o.ben aglarim sevinçten ÖMERI GÖRÜÜNCE.SEVINÇTEN.AMA GIRESUN AGLAMASIN.AGLAYAN OLURSADA KADERLERINE AGLASIN.BILMEM ANLAYAN OLURMU.

 • İsmail Emir

  Allah Rahmet eylesin . Mükellef olmayan çocuklar , kiyamet günü annesini ve babasini alarak sirattan geçecekler . Allah cennette hep beraber olmalarina vesile kilarak bütün günahlarin affederek abasini ve annesini cennete götüren evlatlara ne mutlu.

 • Ayşe Günaçti

  Ömer herkese ders verdi. Ömerler çogasirsa Türkiye iyi olur. Öner Hekim’e Giresun haksizlik yaptigini her geçen gün anliyor. Illa seçilmeseine gerek yok. Böyle bir evlat yetistiren birisi her türlü mertebeyi hakediyor. Hekim ailesinin basi sagolsun.

 • Murat Tanil

  Dünyadan bir Ömer geçti. Allah rahmet eylesin. Öner bey ne kadar gurur duysa azdir. O yikilmamali. Artik bundan sonra isine gücüne daha fazla sarilmali. Memleket de ondan hizmet bekliyor. Türkiye onu ve oglunu çok seviyor.

 • Nurettin İbaş

  Değerli Hemşerimiz in Biricik yavrusu ömer e allahtan rahmet kederli ailesine başsağlığıdilerim.

 • Serpil ŞAHİN

  Ey Ömer … Seni yolculamak o kadar ağır geldi ki.. Ama yerin güneşler içinde cennet..Öyle güzel bir çocuktun ki Allah seni yanına yakıştırdı..Allah’ım. Anne ve babasına sabır , dayanma gücü ver ne olur..

 • Erdinc Kara

  Sevgili Öner Hekim,e ve ailesine Allahtan sabir,Yavrulari Ömer Hekimin ise mekani cennet olsun.Almanya Duisburg

 • Hidayet Demir

  Kücük kardesimize ALLAH’dan rahmet mekaninin cennet olmasini diler, kederli ailesine sabir ve bassagligi diliyorum. Hidayet Demir Almanya

 • Sıtkı Ada Girdef Genel Başkanı

  Giresunumuzda yas var tüm halkımızın başı sağ olsun. Giresun’umuzun seçkin değerli memleketini cok seven sevgili abimiz öner hekim in işte tüm Giresunlular yanında bu acılı günlerde yanında olan hemşerilerimiz gercek Giresun’unu seven hemşerisinin yanından ayrılmadılar acılarını beraber paylaştılar biz Giresun’lular değerlerimize her zaman sahip çıkarız Allah bu durumlarda bizleri birlikden ayırmasın. Biricik yavrumuz canımız ömerciğimiz aramızdan ayrıldı hakkın rahmetine kavuştu allah cc bu minik yavrumuzu meleklerinin evliyalarının şehitlerinin yanında cennetteki gülbahcelerinde onların komşusu olarak bu sevgili kulunu onların yanına almıştıh ihşallah bizler bu kücük ama yapmış olduğu işlerle büyük olan ömerciğimize tüm sivil toplum olarak girdef ailesi olarak tüm hekim ailesine uzun ömürler diler geride kalanlara sabırlah dileriz.
  Giresun Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Sıtkı Ada

 • Serif AKYUZ

  Sevgili Omer HEKIM kardesimize Yuce Allahtan rahmet kederli ailesine ve sayin Oner HEKIM` e bassagligi dilerim

 • Osman Bayram

  Küçük Ömerciğe Allah rahmet eylesin,ailesine sabırlar versin,umarım Ömerciğin ölümü isimsiz Ömerciklerin,sahipsiz Ömerciklerin yaşatılmasına vesile olur,hekim ailesi Ömercikleri yaşatmaya devam edecektir zaten.

 • Nail Kara

  Öner Hekim ve ailesine Allahtan sabir,Ömer Hekiminde mekani cennet olsun.

 • Mahir BAKİ -Hasan ÖKSÜZ

  ömerciğimize allahtan rahmet başta hayırsever işadamı öner hekim bey ve ailesine sabırlar diliyoruz. her zaman söylediğimiz gibi ömerciğimizin yaşı küçük ama… gönlü ve aklı çok büyük olan bir çocuktu. GİRESUN BİZCE GELECEĞİN ÖNER HEKİM’İNİ KAYBETMİŞTİR. küçük yaşına rağmen yaptığı büyük yardımlarla birçok ailenin yüzünü güldürmüş onlara yaşam sevinci sağlamıştır. ömerciğimiz birçok işadamının yapmadığını yapmış küçük yaşına rağmen giresun insanına yardım elini uzatarak yardımseverlik dersi vermiştir. seni çok sevdik, seviyoruz, seveceğiz ve hiç UNUTMAYACAĞIZ…

 • Erdinç Hıdımoğlu

  Çok değerli işadamımız öner hekim ve kederli ailesine Allah sabırlar versin.mekanı cennet olsun.

 • Mehmet Kırdemir

  Yüce allah dan Ömerciğe rahmet, kederli ailesine başsağlığı dilerim.
  Mehmet Kırdemir Gimev Yönetim Kurulu Başkanı

 • M.Halis Bakkal

  Öner Hekim’e ve kederli ailesine başsağlığı diler geride kalanlara ALLAH sabır ihsan etsin. Görele/GİRESUN

 • Bozatli Emin Gürsoy

  allah rahmet eylesin ve hekim ailesine allah sabir versin mekanin cennet olsun ömercik

 • Fahri Keles

  bizler allahtan geldik ona dondurulecegiz.her nefiz gibi olumu tadacagız.sabırlar dilerim.bu yavrumaz ailesi ve tum inananlar için inşallah sefaatcı kimselerden olur.tüm yakın dost ve akrabaların başi sag olsun.

 • Bir baba

  Babam derdi ki: – Evladım beni sevior musun? – O nasıl söz? Elbette baba. – Peki; uzaklarda olsam beni özler misin? – O nasıl söz? Elbette özlerim. – Olur da bir gün; ben uzaklarda olsam, sen de kalkıp bana gelsen…. sevinir misin? – Elbette sevinmez olur muyum baba… İşte derdi evladım: Yaradan bazan çok sevdiklerini ve özlediklerini aniden yanına alır… Seven ve sevilenin – özleyen ve özlenenin kavuşmasıdır bu…. Orda gözyaşı aksa da bu mutluluktandır. Zaman gelir, yaradan içimizden bizim de çok sevdiklerimizi zamansız yanına alır…. Bil ki; sevgisindedir.. sakın ola ki; isyan etmeyesin o zamanlarda. Bizleri yaradan ve bize sevme – sahip olma – ait olma hissiyatını ve bu hissi taşıyacak aklı veren yaradan her şeyi bizden daha iyi hesaplayandır…. Yaradanı gönülden sevenler; ona kavuştuklarında biz görmesek de yüzlerinde birtebessüm olacaktır. Ardında ağlayıp üzülerek bu mutluluğu bozmayın… İnsanız; sevdiklerimizden ayrılınca üzülmek bizi yaradanın bize verdiği bir haslettir. Ancak; üzüntüde aşırıya kaçıp orada yaşanan kavuşmaya gölge düşürmemek lazım. Unutmayalım ki: inna lillah ve inna ileyhi raciun. Yani ondan geldik ve dönüş yine ona dır. Sevgili ömerimize cennetin güzel bahçelerinde; çocukları çok seven resulullah efendimizin yanı başında sonsuz bir ömür diliyoruz. Bu gün ve bugünden sonra her duamız seninle. Şefaatine ihtiyacı olanları unutma sevgili ömer. Bizleri untma….Biz seni unutmayacağız…. Hatırlandıkça bizi hatırla güzel insan….. Selam ile yaradanın cennetinde yaşıyorsundur inşallah.

 • Elmas Topal

  Hekim ailesine Yüce Allah’tan başsağlığı diliyorum. Ömer kardeşimizin mekanı cennet olsun, nur içinde yatsın. Kocaeli/İzmit

 • Recep Kurt

  minik kardeşim seni şehit ailelerine yapmış olduğun büyük yardımlardan tanıyorum aramızdan erken ayrılışın bizi fevkalade üzmüştür ailene sabır diliyorum makamın cennet olsun ERİCEK KUNDURA BURSA EMEK RECEP KURT

 • GEBZE ESPİYELİLER DERNEĞİ

  Gebze Espiyeliler Derneği olarak Öner Hekim ve ailenin acısını paylaşıyoruz. Küçük Ömer hepimizin çocuğu ve kardeşi gibiydi. Bu acıyı sadece biz değil, tüm Giresunlular kalbinde hissetmelidir. Gebze Espiyeliler Derneği olarak Öner Hekim ve tüm ailenini acısını paylaşıyor, Allah sabırlar versin diyoruz. Ahmet Balık Dernek Başkanı

 • Zafer SIBIC

  Ömerciğini kaybeden hekim ailesine sabır Ömwerciğe ise Allah tan rahmet dilerim. Üzüntülerimiz ifade etmek zor. GÖRELE ZIVA DERNEKLER BİRLİĞİ ZAFER SIBIÇ

 • B.B.E.D.D ve B.E.S.K

  HEKİM ailesinin acını paylaşıyoruz. Bizler Ömer HEKİM’i her zaman anıp ve derneğimizde her zaman yaşatacağız.

 • Mehmet ÜÇÜNCÜ

  saygıdeğer hemşehrimiz, değerli işadamımız sayın Öner HEKİM’e ve kederli ailesine sabırlar diliyorum. Küçük Ömer için allah rahmet eylesin.

 • Altan Hekim

  Ben Hollanda da yasamakta olan bir hekim li olarak bu uzucu olayi bugun bana gelen e,mail de ogrendim ve inanki cok uzuldum ve bu sene hekim sulalesi olarak hic cok uzucu yil omustur.arka arkaya kaybettigimiz sevgili huseyinamcam, ardindan oglu nasuf simdide sevgili hic gormedigim ama kendinden cok bahsedilen sevgili yegenim omercik vefat etmistir.Ben burdan hollanda dan ailelerine bassagligi diliyorum ve geride kalanlara acil sifalar versin.Hepiniz allaha emanet olun hoscakalin.

 • Mehmet DURKAYA

  sevgili ömer kardeşimize allahtan rahmet kederli ailesinede bşşağlığı diliyorum mekanı cennet olsun

 • Cengiz Yıldız

  Degerli büyüğüme acil şifalar diliyorum mekanı cennet olsun kaderli ailesine başsalıgı diliyorum Espiye Tikence Köyü

 • Kenan Şahin

  sayın HEKİM hüküm allahın. sana ve ailene sonsuz sabırlar diliyorum.başınız sagolsun

 • Aydın Kömürcü

  hekim ailesinin başı sağolsun tüm giresunun başı sağ olsun ömerciğim sen kalbimiz de şaşıyorsun mekanın cennet olsun kısacık ömründe yaptıkların herkese örnektir

 • Nefsipiraziz Gönüllüler Birliği

  Ömer Hekim’e Allahtan rahmet,Sayın Öner Hekim ve ailesine, sevenlerine başsağlığı diliyoruz. Mekanın cennet olsun. Nefsipiraziz Gönüllüler Birliği

 • Asım Şevket ÇEVİK

  aslında böyle bir durumda ne yazarsak yazalım duygularımızı istediğimiz gibi aktaramayız..özellikle de yakinen tanıdığımız ve kendimizden bir parça gibi hissettiğimiz biriyse aramızdan ayrılan…Öner HEKİM ve ailesinin acısını paylaşmak böyle bir günde bizler için görev olmalı…Küçük ÖMER’in mekanı cennet olsun…sadece ailesine değil bütün giresunlular’a başsağlığı ve sabır diliyorum.

 • Nevzat GÜRSOY

  O çocuk ruhuyla zaten cennete gitti. Allah değerli ailesine ve tüm sevenlerine sabır versin.

 • Hacı Kaya

  sevgili öner hekim abim acın acındır başımız sağ olsun ömercimin mekanı cennet olsun peygamber efendimize komşu olsun inşallah allah sana ve ailene sabırlar versin güle güle ömercim

 • Mustafa Arslan

  Değerli büyüğümüz Öner Hekim ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Ateş düştüğü yeri yakıyor. Öner Hekim’in Giresun’a yaptıklarına bakacak olursak, Giresun halkının bu acıyı hep birlikte hissetmesi gerekir. Hekim ailesinin tekrar başı sağolsun…

 • BİROL COŞKUN

  Ömer hekime Allahtan rahmet kederli ailesi ne’de sabırlar diliyorum. Başımız sağ olsun. Pirazizli Birol

 • Alim AVCI

  sevgili ömerciğe allahtan rahmet kederli ailesi saygı duyduğum abimiz değerli insan öner hekim bey e ve eşine hekim holding çalışanlarına başsağlığı dilerim şebinkarahisarlılar adına alim avcı

 • Ayşe KONAL

  çoğu zaman zordur baş sağlığı dilemek, başın sağolsun demek. Acısını anladığını ifade etmek ister insan, beceremez, anlayamaz da zaten. bazen konuşurken tıkanır, modern çağın belası sms ile aktarmaya çalışır ya “insan başın sağolsun” dileğini, işte bu durumlarda da ne yazacağını kuramaz, bilemez. kuru bir cümle “başın sağolsun” demek yetmez, şatafatlı birşeyler fazla gelir, ortasını bulamaz. zordur acıyı paylaştığını anlatmak. Mekanı cennet olsun

 • Candemir Sarı

  Sevgili Ömerciğe yüce Allah’tan rahmet kederli ailesine mağfiret dilerim.

 • İsa Kara(İstanbul) Gülburnu Köyü

  Sayın hekime ve ailesine sabırlar diliyorum. Allah yardımcıları olsun.

 • Selçuk İpek

  Çanakkale Giresunlular Derneği olarak Hekim ailesine başsağlığı ve sabırlar dileriz.

 • Hüseyin Yoğunali

  yaşı küçük gönlü büyük olan,hayatının baharında yaşama veda eden ömerimize ALLAH tan rahmet,kederli ailesine başsağlığı diliyorum.

 • DİYANET SEN GİRESUN ŞUBE BŞK. FETHİ KARAHÜSEYİN

  Merhum Ömer’ciğin hakka yürüdüğünü ve cennete uçtuğunu duyduk. Başta hemşehrim ve köylüm Sn.Öner Hekim ve ailesine en güzel sabırlar ve başsağlığı diliyorum. Umarım yavrunuz cennette sizlere şefaat edecektir. Acılarınızı paylaşıyoruz. Rahmetullahi vasia…

 • Olcay Anaç, Prof.Dr. (Pamir'in annesi)

  Sevgili yol arkadaşlarım, Sabırlar diliyorum.Yasınızı paylaşıyorım.Tanrı yardımcınız olsun Olcay Anaç

 • RASİM AKIN

  allah rahmet eylesin. hekim ailesine başsağlığı ve sabır diliyorum.

 • Hüseyin Karakaya

  Hekim ailesinin başı sağolsun ama ateş düştüğü yeri yaktığı için ne dersek sevenlerinin acısını şuanda dindirmek mümkün olmadığınıda biliyorum.

 • Adem DERELİ

  Hekim ailesinin başı sağolsun allah sabır versin. sevgili ömer ruhun şaad olsun nur içinde yat

 • Emirkan Sami / GİRESUNFM

  Değerli İş Adamlarımızdan Sayın, Öner HEKİM’ başta olmak üzere ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Küçük Ömer’in ruhu şad olsun , Mekanı cennet olsun.

 • Sedat Ay

  Güzel Ömer. sen melektin. şimdi cennete gittin. Allah C.C. annene, babana, kardeşlerine, yakınlarına ve seni seven herkese büyük sabırlar versin.. mekanın cennet olsun..

 • Hüseyin GEDİK

  Değerli iş adamımız Sayın ÖNER HEKİM in oğlu ÖMER HEKİM’i kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyim Ailesine ve yakınlarına baş sağlığı dilerim.

 • SAKARYA GİRESUNLULAR DERNEĞİ - KÖKSAL KÜÇÜK

  Sevgili kardeşimiz hayırsever ve gururumuz olan Ömer ciğimizi kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz.Kederli Hekim ve Turan ailelerine başşağlığı kendisine Allah’tan rahmet dilerim.

 • Fahrettin AKKAYA

  Allah Rahmet Eylesin. Ailesine ve yakınlarına sabır versin.

 • Savaş Bayburt

  Sevgili ÖMER’cik sana çok yandık.Ama ALLAH’dan gelene birşey denmiyor.Sana ALLAH’dan rahmet diliyorum.Mekanın cennet olsun.Nur içinde yat.O gülen gözlerin cennette de hep gülecek Giresun’un iyilik meleği sevgili ÖMER’cik.Seni canlarından çok seven anneciğine,babacığına ve bütün sevenlerine Allah’dan sabır diliyorum.HEKİM ailesinin ve GİRESUN’luların başısağ olsun. Avrupa Giresun Derneği Başkan YRD. Savaş Bayburt

 • Ufuk Kekül

  O, kısa yaşamında yaptıklarıyla öldükten sonra daha çoook yaşayacağını, ve küçük olduğu halde ne kadar büyük olduğunu gösterdi. Hoşca kal Ömerim.

 • Erol Aydın

  Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun kendilerini tanımıyorum ama ailesine de sabırlar dilerim.

 • Kaptan Hasan

  Hekim ailesinin başı sağolsun hayatını kaybeden gence ALLANDAN rahmet diliyorum tüm aileye sabırlar, kaptan hasan,

 • Alaattin Kızılarlan

  Ömer hekimin vefatından duyduğum üzüntüyü sayın öner hekim ve ailesiyle paylaşmak istiyorum kendilerine sabırlar diliyorum. başınız sağ olsun Ömer bir melek mekanın cennet olsun.

 • Mustafa Mutlu

  değerli abimiz öner hekim başın sağolsun tüm giresunluların başı sağ olsunbir evladını kaybettin ama şunu unutmaki abi 80 bin evladın var giresun da allah rahmet eylesin kardeşimizin mekanı cennet olsun allah sizlere ve tüm giresun halkına sabırlar versin mustafa mutlu ankara

 • Metin Çoban

  Küçük Ömer’e Allah’tan rahmet, Hekim ailesine başsağlığı dilerim. (Metin Çoban – Avrupa Giresun Derneği Başkanı)

 • Berlin Giresunlular Kült.veDay.Der.Yön.Kurulu

  Ömer Hekime Allahtan Rahmet diler Hekim ailesine sabirlar niyaz ederiz.

 • CEMİL BAKER

  Hekim Ailesine ve Sevenlerine Baş sağlığı, Ömer kardeşime Yüce allahtan Rahmet dilerim

 • Hüsref TÜRK

  Üzülmemek elde değil başınız sağolsun, Allah sabırlar versin.

 • Uğur BİLGİ

  Sevgili Öner abi ve ailesi için hiç kolay değil.Allah (cc) sabırlar versin.Öner abi ile acısını paylaşmak hepimizin görevi bence. Kral Karadeniz Tv ailesi adına UĞUR BİLGİ

 • Ali HIDIR

  Allah onun makamını cennet eylesin. Hakkın rahmetine kavuşan ömerin ailesine Allah sabır ihsan etsin. Allah kimseye evlat acısı göstermesin. Hekim ailesinin başı sağolsun. Allah rahmet eyleye.

 • İsmail Emre NAYCI

  Giresunun Çok Değerli İş Adamlarından, Çalışkan Hayırsever,Hayır Hasenat Sahibi büyüklerimizden Öner Hekim’in oğlu küçük ömerciğe allahtan Rahmet diliyorum. Ömer’în ismi Ailesinin yaptırdığı Okullarla,Çeşmelerle,Sağlık Ocaklarıyla,Okuttuğu Öğrencilerle,Anılacak. Allah Rahmet Eylesin.

 • Nuri YILMAZ

  Allah(CC)rahmet etsin.Mekanı cennet olsun.Hekim ailesinin ve tüm Giresunluların başı sağolsun.Rahat uyu ALTIN ÇOCUK,sen ölmeden ölümsüzleştin.Biz seni çok sevdik,Allah(CC)seni bizden daha çok sevdi ve aldı.Şimdi sen en başta seni yetiştiren ailene şefaat et.Ne mutlu sanaki senin adını her zaman yaşatacak bir hayırsever babanın oğlusun.Allah(CC)her baba ve oğula sizler gibi ölmeden ölümsüzleşecek bir hayat yaşamayı nasip etsin.

 • Mustafa Ergin Aydın

  allah rahmet eylesin .Tanımıyorum ama çok tatlı ve sevimli olduğu belli. Ailesine ve sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyorum.

 • Funda HEKİM

  HEKİM ailesinin başı sağolsun. Kanserde kaybettiğimiz Biricik amcam Cemil Hekim, Dedemiz Hüseyin Hekim ve Nasuh Hekimden sonra ki en büyük acı. Mekanınız cennet olsun 🙁

 • Ethem Bakar

  Allah öncelikle sevenlerine sabır versin. Sen rahat uyu nur yüzlü iyilik timsali çocuk. Deniz Yıldızı Derneği’ndeki yardımların ve orada bir çok büyükten daha büyükçe sözlerin kulaklarımda. Allah’ın rahmeti üzerinden eksik olmasın.

 • Fahri Bekçi

  öner hekime baş sağlığı diler,ömerede allahtan rahmet dilerim. piraziz şerefli köyü derneği yönetim kurulu başkanı fahri bekci

 • Ercan TÜRK

  HEKİM ailesinin gönül bahçesinin gonca gülünü kaybetmiş olduğunu üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım. Öner Hekim beye ve şahsında ailesine başsağlığı diliyorum. Ailesinin ve sevenlerinin prensi, dualar seninle. Mekânın cennet, ruhun şad olsun.

 • AHMET KASAP

  Mekanın cennet olsun,Yüce Allahtan Hekim Ailesine Başsağlığı diliyorum. Ahmet KASAP

 • Ahmet Nail İncesu

  Şu Dünyada Bir Şeye Yanar Özüm Göynür Gözüm Genç İken Ölenlere Gök Ekini Biçmiş Gibi Allah sabırlar versin…

 • Uğur Sırrı Murat

  Çok değerli işadamı Öner Hekim Bey’in biricik oğlu Ömer Hekim Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur.Başta Ailesine, tüm sevenlerine sabr-ı cemil diler,yüce Allah’tan mekanının cennet olmasını niyaz ederim.

 • Mehmet Selim Sarı

  Çok üzüldüm allah rahmet eylesin sevgili öner abimize ve ailesine baş saglığı dilerim allah sabırlar versin.nur içinde yat küçük ömer.

 • Ali AYDIN

  Ömerciğe Allah dan rahmet,kederli ailesine başsağlığı dileriz.
  GİMEV Yönetim Kurulu Adına Ali AYDIN

 • Ali Karadeniz

  Başınız sağolsun değerli kardeşim Öner Hekim bey. Irak ta olsa sizin bir güzel yüreğini atışlarına can vermek için gösterdiğiniz çabaları bir baba olarak derinden hisstetim. Yazabileceğim bir dörtlük şiirimle acılarınıza ortak olma isterim. Allah başka acı, elem göstermesin. … Ben Ömer`im. Kötülükten bi haberim. Sızım içimde acımı acı. Gülmek çağımda geldi kötü haberim.. Oynamak değil kaderim… Ben Ömer`im. Ne esvap, ne de Ayakkabıydı derdim. Bir nefesti alacağım. Çocukça olmadı isteklerim… Babamla annemde yüreğim. Allah`a döndüm sevenlerim. Bin çocuk yaşatın hepiniz. Size tek söyleyeceğim… Babam canım, annem sevgilim. belki öetede eğlnip güleceğim. Hani Cenet varya.Hepinizi orada bekleyeceğim… Gülsün memleketimizin çocukları. Oynasınlar sabahlara dek. Bir baba Öner`i olalım hepsine. Küçük ellerini sakın bırakmayın. Onlar sadece sevgiye muhtaç… başınız sağolsun Hekim ailesi ve sevenleri.