Profile Photo

Ömer Hekim

Seni hiç unutmayacağız...
Sen yaşı küçük ama gönlü ve aklı çok büyük bir çocuktun, yaptığın yardım ve bağışlarla evsizlere ev, aşsızlara ise aş oldun. Hüzünlü gözlerden süzülen yaşları sıcacık yüreğinle kuruttun Ömer'cik, seni hiç unutmayacağız.

Yere göğe sığmayan sevgimiz ile özlem ve saygıyla anıyoruz...
Sosyal Ağlar

Giresun’un Piraziz İlçesinde 24. Ömer Hekim Sünnet Şöleni Başladı

Hekim Holding Yönetim Kurulu Başkanı, Sayın Dr. Öner Hekim’in katkıları ile Piraziz Kaymakamlığı ve Piraziz Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen 24. Ömer Hekim Sünnet Etkinliği Ömer Hekim Sağlık Ocağı önünde düzenlenen programla gerçekleştirildi.
Programa Vali Yardımcısı V. İlçe Kaymakamı Hamit Genç, İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Görgülüoğlu, Halk Sağlığı Müdürü Dr. Ünal Özek, Daire Amirleri, İl Genel Meclis Üyeleri, Siyasi Parti Temsilcileri ve Vatandaşlar katıldı.
Program Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı ve Vali Yardımcısı V. Hamit Genç’in yaptığı konuşma ile devam etti.
Vali Yardımcısı V. Hamit Genç yaptığı konuşmada;
‘’Kıymetli Davetliler; Bu yıl 24 üncüsü düzenlenen Ömer Hekim Sünnet Şölenine hepiniz hoş geldiniz. Öncelikle, küçük yaşta amansız bir hastalığa yakalanarak aramızdan ayrılan Ömer Hekim kardeşimize Allah’ tan rahmet diliyor, İlçemize birçok hayri hizmetlerde bulunan Sayın Öner Hekim Beyi bu organizasyon da içinde olmak üzere bütün çalışmalarından ötürü tebrik ediyorum. Bugün yaklaşık 20 çocuğumuzun Sünnet merasimlerini icra etmekteyiz. Organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyor, ilçemizden hizmetlerini esirgemeyen Sayın Öner Hekim Beyin elindeki imkânları ihtiyaç sahipleri ile paylaşmak adına yaptığı tüm hayırlarının kabul olması duası ve bu şölenlerin bundan sonra da devam etmesi arzusu ile hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum’’ dedi.
Program verilen yemek ikramı ve duasının okunması ile sona erdi.